Головна PAULINDA

PAULINDA

PAULINDA

PAULINDA на CEE2019

Бренд Paulinda належить китайській компанії NingBo M&R Stationery I/E Co. Ltd., його було зареєстровано у 2002 році. Продукція Paulinda добре відома у всьому світі, адже вона постачається в понад 60 країн. Тепер Paulinda є і в Україні. Асортимент товарів Paulinda для ліплення налічує приблизно 600 видів продуктів, виготовлених із 10 різних матеріалів для моделювання. Особливим попитом користуються дитячі набори для творчості й маса для ліплення Super Dough. 

Цікаве на стенді Paulinda

На стенді компанії PAULINDA уперше в Україні будуть представлена широка лінійка товарів для творчості, а також новинки що були представлені на міжнародній виставці дитячих товарів в Нюрнберзі, Spielwarenmesse. Новинки бренду незасихаюча маса для ліплення Super Dough, Modeling foam, розумний пластилін Thinking Clay, пісок для творчості Sandy Clay, аквамозаїка Super Beads. Усі товари PAULINDA можна буде потримати в руках, та спробувати створити цікаві фігурки з неймовірно м’якої та легкої маси. Гостей стенду PAULINDA безперечно зацікавить Thinking Clay - це унікальна жуйка для рук, яка може бути одночасно твердою і рідкої, рватися і бути еластичною. Дітям - для науки і творчості! Дорослим - засіб проти стресу!

Новинки на стенді Paulinda

«Paulinda Cool Dragon «Дракон зелений» «PL-081378-13» –одна із найпопулярніших колекцій Paulinda. Зелений дракон Yiyi - має велікі крила, роги та великі клики. Ніжна на дотик маса для ліплення Paulinda, якій дуже легко надати потрібну форму, деталі без праці прилипають один до одного. Фігурка засихає протягом 30 хвилин. У наборі маса для ліплення трьох кольорів 1*40гр зелений, 1*8гр помаранчевий,1*8гр жовтий, пластикові очі та 2 інструмента для моделювання.

«Paulinda Thinking Clay Magical 30г (фіолетовий)» «PL-171005-TCMC-05». Цікава жуйка для рук, яка може бути одночасно твердою і рідкої, рватися і бути еластичною. Варто його взяти в руки, і він починає змінювати свої властивості:може розтягуватися, рватися, стрибати, змінювати колір під впливом температури. Досить просто пом'яти його в руках, і пластилін почне міняти колір з синього на фіолетовий!

«Paulinda Sandy clay Морське життя 250г світиться в темряві 5 од.«PL-140079» – новий матеріал для дитячої творчості. Матеріал володіє м'якою і гладкою текстурою. На перший погляд він нагадує сирий морський пісок, але як тільки береш його в руки - проявляються йог незвичайні властивості. Він тече крізь пальці, але в той же час залишається сухим. Головна особливість набору - пісок світиться в темряві! Набір містить 250 г флуоресцентний піску, 5 формочок для творчості (морські мешканці), лоток-пісочниця (коробка).

Та багато інших цікавих новинок!