Головна Sponge Bob

Sponge Bob

Sponge Bob

Sponge Bob на CEE2019

Ліцензію телеканалу Nickelodeon на виробництво дитячих іграшок по мотивам всесвітньо відомого мультсеріалу SpongeBob SquarePants має компанія Alpha Group CO., LTD. Компанія є однією з найбільших та найуспішніших виробників ліцензійних дитячих іграшок в Азії. Продукція Alpha Group користуються великим попитом в багатьох країнах світу.

Цікаве на стенді Sponge Bob

На стенді SpongeBob буде представлений широкий асортимент ліцензійних дитячих іграшок створених за мотивами культового мульсеріалу Губка Боб Квадратні Штани. Ви зможете ознайомитись з асортиментом бренду, а саме: фігурками-сквіш, ексклюзивними колекційними фігурками, м’якими іграшками з звуковим супроводом та без, ігровими фігурками зі слизом, та кумедними головними уборами. Кожен з вас зможе обрати іграшку улюбленого персонажу з мультсеріалу Губка Боб.

Новинки на стенді Sponge Bob

«Ігрова фігурка-сюрприз SpongeBob Slime Cube EU690200»

Веселий набір сюрприз, який включає в себе одну з шести фігурок героїв мультсеріалу Губка Боб і також Nickelodeon слиз. Для гри необхідно наповнити слизом міні прес, який розташований всередині іграшки, поступово стискаючи слиз буде ефектно вилазити назовні через отвори в фігурці. Процес гри дуже видовищний і захоплюючий, і неодмінно подарує чудові емоції як дітям, так і їх батькам.

«Ігрові фігурки-сквіш SpongeBob Squeazies»

Це іграшки що легко і приємно жмакати в руках, створюючи цікаві форми героя під час стискання. До серії Squeazies входять веселі обличчя улюблених героїв, серед яких: Губка Боб два види, Патрік та Сквідвард.

«Ігрова фігурка Sponge Bob Masterpiece Memes Collection - Mocking SpongeBob»

Мультгерой виконаний із приємного на дотик пластику, його висота 13 см, іграшка запакована у стильну коробку, на якій відмічено, що це іграшка з перших серй серіаалу. У фігурки рухаються ноги і руки, вона може самостійно стояти. Фігурка входить в колекцію іграшок SpongeBob Masterpiece Memes Collection, до якої входять ексклюзивні герої мультфільму: Губка Боб з веселкою, Губка Боб неандерталець, здивований Патрік та красень Сквідвард.

Та багато інших цікавих новинок!