Головна Ariston

Ariston

Ariston

Ariston на CEE2019

Ariston – як бренд був заснований в 1960 році і характеризується з самого початку як один з найвідоміших брендів для споживачів в Італії, як синонім більш комфортного способу життя. За ці роки продукція Ariston поширилась за кордоном, а разом з ними, репутація бренду. Дизайн, інновації та повага до навколишнього середовища є ключовими моментами, які протягом багатьох років завжди характеризували Ariston, бренд, що розвивався з метою поліпшення умов життя людей в цілому світі. Завдання, якому ми завжди слідуємо, є поліпшення життя людей, дозволяючи їм створювати тепло у своїх домівках, з оптимально комфортними умовами. Відмінні характеристики нашої продукції, гарантована надійність, простота у використанні дозволяють створювати комфорт в кожному домі, для задоволення потреб кожного користувача. 

Цікаве на стенді Ariston

Компанія Ariston є визнаним фахівцем в сфері опалення та гарячого водопостачання. Продукція виробника створюється на базі таких принципів: розширена продуктивність, висока якість, італійський дизайн. Вироби компанії надають людям по всьому світу рішення для їхнього комфорту. На стенді Ariston будуть представлені нові моделі електричних водонагрівачів, конденсаційні настінні газові котли серії ALTEAS ONE та GENUS ONE.

Новинки на стенді Ariston

Настінні газові котли ALTEAS ONE – нове технологічне рішення в сфері опалення. Надійсність та максимальна ефективність. Високі технології та високий рівень комфорту. Система автоматичної адаптації до параметрів газу. Перехід на скраплений газ без додаткових аксесуарів. Клас енергоефективності А+ (за умови використання аксесуарів терморегуляції в комплекті). Котел готовий до підключення до дистанційного керування через безкоштовний додаток для смартфонів Ariston Net завдяки вбудованому Wi-Fi модулю. Додаткове шумоізоляційне покриття внутрішньої поверхні панелей котла.

Електричні водонагрівачі серії Velis EVO. Velis - в перекладі з латинської мови – вітрила. І справді, форма водонагрівача нагадує вітрила. До дизайну цього виробу був залучений відомий італійський фахівець Умберто Палермо. Глибина баку становить лише 27 см, це не потребує від вас пошуку вільного місця для його розташування. Економія простору. Сам пристрій стане окрасою дизайну вашої оселі. Прискорений нагрів за рахунок двох нагрівальних елементів. Режим повної та половинної потужності. Економія електроенергії до 14%, завдяки передовій конструкції для швидкого нагріву.

Нова лінійка електричних водонагрівачів LYDOS ECO - це сучасне та спокусливе творіння від італійського дизайнера Умберто Палермо. Розроблений і виготовлений в Італії з високоякісних матеріалів, LYDOS увійде в вашу оселю не просто, як водонагрівач, а як унікальний елемент інтер’єру. Закруглена форма, елегантна естетична обробка і відсутність видимих гвинтів. Внутрішне покриття баку емалю з титаном для більш довгого захисту ємності від корозії. Високотехнологічний дисплей – зручне управління пристроєм, чітка візуалізація для користувача. Функція ECO EVO (заощадження електроенергії до 14%) , завдяки новому електронному термостату CORE TECH. Функція T-Max для несподіваних потреб гарячої води. Абсолютна система безпеки, що зберігає належне функціонування виробу.

Та багато інших цікавих новинок!